EAE Elektrik bayileri

EAE Elektrik bayileri; ”EAE Elektrik”, Türkiye merkezli bir elektrik ürünleri ve malzemeleri üreticisi ve satıcısıdır. Şirket, anahtar, priz, sigorta, elektrik panosu, kablo, tesisat malzemeleri, LED aydınlatma ürünleri ve diğer birçok elektrik malzemesi üretmektedir.

EAE Elektrik, Türkiye’nin birçok ilinde ve ilçesinde toplamda 9 bölgede 42 bölge müdürlüğü ve 280 bayisiyle faaliyet göstermektedir. Ayrıca yurt dışında da birçok ülkede distribütörlükleri ve satış noktaları bulunmaktadır.

EAE Elektrik, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak amacıyla ürün gamını sürekli olarak geliştirmekte ve yenilikçi ürünler sunmaktadır. Şirketin ürünleri arasında modüler anahtar prizler, sigorta panoları, LED aydınlatma ürünleri ve endüstriyel otomasyon ürünleri gibi ürünler bulunmaktadır.

EAE Elektrik, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsemektedir. Bu kapsamda, müşterilerine teknik destek, montaj hizmetleri ve satış sonrası destek sunmaktadır. Ayrıca, müşteri talepleri doğrultusunda özel ürün tasarımları da gerçekleştirmektedir.

Eae bayileri her konuda yardımcı olarak ürünlerin teminini sağlamaktadır.

EAE Elektrik’in ürünleri TSE, CE, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 gibi kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu sayede, müşterilerine güvenilir ve yüksek kaliteli ürünler sunulmaktadır.