Hakkımızda

Somled elektrik, sektörde 27 yıllı aşkın bilgi birikimimizin ve tecrübemizin bir ürünüdür.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin ötesinde karşılayıp, hayatlarına kolaylaştırmak bu sayede Somled Elektriğe olan güveni arttırmaktır. İşte bu nedenle satış sonrası ürün ve hizmetlerimize de sahip çıkıyor ve müşterilerimizin beklentilerine uygun nitelikte karşılık vermeye çalışıyoruz.

 Biz çözüm ortaklarımızla beraber güçlü şekilde çalışarak bütün ihtiyaçların  hızlı,  ekonomik ve en kaliteli şekilde tek elden tedarik ederek müşterilerimize ulaştırmaktayız. Çünkü işimiz dünya çapında yükselerek kaliteli, estetik ve yenilikçi geleceğin elektrik teknolojilerini keşfedip Somled markasını dinamik bir yapı oluşturarak ihtiyaca en uygun şekilde hizmet vermekteyiz.

Elektrik/Elektronik sektörü günümüzde yoğun AR-GE çalışmalarının yapıldığı, bu nedenle neredeyse her gün hayatımızı daha da kolaylaştıran, farklılaştıran yeniliklerin üretildiği değişken bir sektördür. Biz de Somled Elektrik olarak teknolojiyi yakından takip ediyor, fuarlara katılıyor ve ürün hacmini arttırarak her zaman büyümeyi hedefliyoruz.

Hızlı Teslimat

Ürünlerin zamanında teslimi

Ekonomik

Uygun maliyetli alış imkanı

Tecrübeli

27 yıllık tecrübe birikimi

01.

Somelpa Elektrik

Somelpa tarafından kurularak günümüze kadar gelmiş müşteri odaklı çalışmaktadır.

02.

Çözüm Ortakları

Sektörde kurumsal firmalar ile çalışarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Hakkımızda

Somled Elektrik, aynı zaman da Türkiye'nin her yerine güvenle ürünlerini ulaştırarak gelişmiş bir servis ağına sahiptir. Müşterilerimize kesintisiz hizmet vererek onların güvenini kazanmış oluyoruz..

Elektrik Elektronik Alanındaki 
Ürünlerimizi tüm ülkemize ulaştırmak ve başarılarımızı her geçen gün arttırmak için çok sayıda EAE bayileri açmayı planlıyoruz. Ayrıca nitelikli olan çözüm ortağımız Somelpa ve Ledmanya gibi sektörde lider marka olmayı başarmış firmalar ile etkileşim halindeyiz.

Çözüm ortaklarımız ile tüm Türkiye ve dünyada yeni EAE bayilikleri ile çalışarak adımızı daha geniş kitlelere duyurmayı hedefliyoruz. Mutlusan, 2M Kablo, İnform, HES Kablo, Yıldız İnşaat, Esta Elektrik, EAE Aydınlatma, Legrand gibi firmalarla ile çalışarak zaman içinde daha çok geliştik sektörde adımızı duyurmayı başardık..

 

SOMLED Elektrik Türkiye’de Kaliteli Hizmet
Somled, tüm Türkiye’de kaliteli bir hizmet vermeyi kendine amaç ediniyor.  EAE elektrik konusundaki iddiası ile başarılarını her geçen gün arttırıyor. Müşterilerimize en iyi hizmeti en kaliteli hizmetle en az  sürede ulaştırmayı amaçlıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ile hiç durmadan özveriyle çalışarak daha iyi koşullarda hizmet verme amacındayız. Hem ülke çapında hem de dünya genelinde markamıza olan güvenirliği sağlayarak sektördeki konumumuzu üst seviyelere taşıyacağız.

EAE Bayiliklerimizin Ülke Çapında Dağılımı
EAE Türkiye de bulunan bayilikleri, ülkemizin dört bir yanında hizmet vermek amacı ile hızla açılıyor. Tüm elektrik ve elektronik sistemleri içinde barındıran kablolar, aydınlatmalar ve daha pek çok ürünü bayilerimizde bulabilirsiniz. Müşterilere en kaliteli ve en iyi hizmeti vermek amacı ile açılan bayilerimiz, markamızın yenilikçi ürünlerini satışa çıkarıyor.

En yüksek performansı en düşük maliyetle müşterilere ulaştırmayı amaçlayan firmamız, modern enerji iletim ve dağıtım sistemlerini tüm ülkemize ulaştırmayı amaçlıyor. EAE elektrik bayisi, Türkiye çapında Somled Elektrik’in geniş stok ağı ve ürün çeşitliliğini sunmayı amaçlıyor. Müşterilerin istek ve beklentilerine cevap verecek tüm ürünleri bu bayilerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanında bayilerimiz her geçen gün artıyor. Faaliyet alanını genişleten firmamız, bayilerimiz ve çözüm ortakları aracılığı ile daha geniş kitlelere hitap etmeyi amaçlıyor.