Mutlusan Bayileri

Mutlusan Elektrik

Günümüzde elektrik, hayatımızın birçok alanında vazgeçilmez bir rol oynamaktadır. Evlerimizde, iş yerlerimizde, ulaşım araçlarında, tıbbi cihazlarda ve daha birçok alanda elektrik kullanılmaktadır. Elektrik, modern hayatımızın temel taşlarından biridir ve elektriksiz bir dünya düşünmek neredeyse imkansızdır. Elektrik, aydınlatma, ısıtma, soğutma, iletişim, endüstriyel üretim, tarım ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Mutlusan katalog ile ürünlerin tüm özelliklerine bakılabilir.

Türkiye’ de lider markalardan biri olan Mutlusan Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., elektrik malzemeleri üreticisi ve satıcı firmasıdır.  Şirket 1986 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Türkiye’nin tüm illerine ürünlerini ulaştırmış ve bununla da kalmayıp yurtdışında ismini duyurmayı başarmıştır. Gelişmiş lojistik ağı ile kolaylıkla ürünlerine ulaşılabilir ve ürünler ile ilgili bilgilere ulaşmanız mümkündür. Birçok ürün grubu bulunmaktadır. Özellikle kablo kanalı aksesuarlarının satışı oldukça fazladır. Diğer ürün grupları ise şu şekildedir;

  • Otomasyon
  • Aydınlatma
  • Tesisat Malzemeleri şeklinde ayrılmaktadır.

Ürünler dayanıklı ve göründüğünün aksine hafif bir materyalden oluşmaktadır. Aynı zamanda plastik ürün grubuna önem vererek geliştirmektedir. Aydınlatma sistemlerinde renk seçenekleri ile her alana uyum sağlamaktadır. Ürünleri kolayca takılıp yerleştirilebilme özelliği vardır.

İnsan gücünü en aza indirerek makineler tarafından yapılmasına otomasyon işlemi denir. Günümüzde inşaat sektöründe oldukça kullanılır hale gelmiştir. Mutlusan bu konuda çalışmalarını sürdürerek ürünlerin fonksiyonel özelliklerini geliştirmiştir. Endüstriyel çözümleri ile özellikle bina ve sanayi sektöründe kablo kanalları ile işleri kolaylaştırmaktadır. Alana uygun kablo kanalı kesitleri ile hızlı kurulum sağlanarak müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Mutlusan Kablo Kanalı

Sistemlerin enerji dağıtımını kolaylaştıran tesisatlarda haberleşmeyi sağlayan en önemli malzeme olan kabloların güvenli şekilde taşınmasını ve dışarıdan gelebilecek darbeleri engellemek amacı ile yapılan kanaldır. Özellikle plastik gövde tercih edilerek risk oluşması engellenir. Kablo tavası okul, sanayi, endüstri veya ofis gibi mekanlarda kullanılabilir. Ölçüleri belirlenen alana göre değişiklik gösterebilir. Diğer adı kablo merdiveni olan bu ürünün çeşitleri mevcuttur;

Delikli kablo kanalı

Merdiven şeklinde kablo kanalı

Deliksiz kablo kanalı

Tel Tipi Kablo Kanalı

Şeklinde taşınacak malzemenin türüne ve ağırlığına göre kanal seçilebilir. Merdiven kablo kanalı basamak şeklinde belirli aralıklardan meydana gelmektedir. Uzun destek alanı varsa merdiven tipi uygulanabilir. Deliksiz kablo kanalı ise hava almayacak şekilde kapalı olup haberleşme sektörü için vazgeçilmez bir üründür. Eğer kablo kanalı tel tipinde ise taşınacak malzemenin hafif olması gerekmektedir. Kablo kanalları özellikle Antalya Mutlusan Bayileri ile çalışarak en uzak bölgelere bile ulaştırılmaktadır.

Mutlusan Aydınlatma Sistemleri

Aydınlatma ürünlerine ağırlık vererek her mekan için seçenek sunmuştur. Mekanizmaların genellikle gövde kısmı plastik maddeden meydana gelmektedir. Özellikle bahçe aydınlatma ürünleri şık ve tasarruf sağlayarak ışığın kaliteli şekilde aydınlatmasını sağlar. Aydınlatma sektörünün hemen hemen tüm ihtiyacını Ankara Mutlusan bayileri ürünleri tüm yurtiçine ulaştırmaktadır.

Mutlusan Tesisat Malzemeleri

Dayanıklı tesisat malzemeleri ile güvenli şekilde ürünleri kullanarak uzun yıllar fayda görülebilir. Sigorta kutuları ve aksesuarları, telefon dağıtım kutuları, çelik spiral borular, plastik kasa ve buatlar, kroşeler ile oldukça zengin ürün çeşitliliği vardır. Tesisatın güvenli şekilde aksamadan çalışmasını sağlar. Kolay montajı ile kullanıcıyı uğraştırmadan monte edilebilir.

Anahtar priz grupları ise renk ve desen seçenekleri ile müşterilere sunulmaktadır. Gelişen teknoloji ile usb ile çalışan priz ürünleri de hayatı kolaylaştırmaktadır.

Kısacası Mutlusan Elektrik, elektrik kabloları, kablo kanalları, prizler, anahtarlar, sigortalar, kesiciler, kablo bağlantı elemanları gibi birçok elektrik malzemesi üretmektedir. Ayrıca, şirketin ürün yelpazesi, LED aydınlatma ürünleri, data ve telekomünikasyon kablolama sistemleri, güneş enerjisi sistemleri ve yangın alarm sistemleri gibi daha yeni teknolojilere de sahiptir. Alev yaymayan ürünleri ile üst seviyede güvenlik koruması sağlamaktadır.

Mutlusan Elektrik, yurt içi ve yurt dışında birçok projede kullanılan elektrik malzemeleri üreten güvenilir bir markadır. Şirket, yüksek kaliteli ürünleri, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve teknik destekleri ile elektrik sektöründe önde gelen firmalardan biridir. Mutlusan bayileri İstanbul bölgesinde  olan Somled Elektrik tüm ürünleri kısa sürede istenilen renk ve boyutta müşterilerine ulaştırmaktadır. Hızlı ürün teslimi ile farklı bölgedeki yerlere kolayca ürünleri teslim etmektedir. Ürünlerin genel özellikleri ile ilgili bilgi alarak doğru ürün seçmeniz kolaylaşır.  Mutlusan fiyat listesi için bizimle iletişime geçerek ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.