Eae Kap-32 W

Boş Çıkış Kutusu

Gelecek için oldukça önemli olan enerji günümüzde tasarruflu şekilde kullanımı sağlamak için farklı ürünler üretilerek tasarruf amaçlanır. Elektrik enerjisini daha etkin ve verimli kullanmak için Eae tarafından tasarlanan çok fonksiyonlu ürünlerden biridir. Aynı zamanda bu üretilen ürün güvenlik açısından oldukça korunaklı ve tasarruf imkanı sunmaktadır. Son yıllarda rağbet görerek günümüzde hemen hemen her sektörde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle fabrika alanlarında kullanılan Kap-32 konutlar içinde kullanılabilir. Kullanılacak mekanın içine veya dışına montaj yapılabilir. Eğer ürün dışarıya yerleştirilirse yağmura, suya ve toz gibi malzemeye zarar verecek kötü koşullara karşı oldukça dayanıklıdır. Elektrik tesisatının yanına eklenerek faaliyete geçirilebilir.

Eae kap 32 geleneksel sistemlere karşı oldukça avantajlı bir üründür. Geleneksel sistemler hem fazla yer kaplar hem de fazla enerji harcamaktadır. Kap 32 maliyetleri en aza indirirken performansı en üst seviye de tutar. Ergonomik yapısı ile kullanımı kolaylaştırır kolay kurulum imkanı sağlayarak tüketici için avantaj sağlar. Gövde kısmı plastik olmasına rağmen dışarıdan gelecek herhangi bir darbe karşısında oldukça dayanıklıdır. Eğer istenirse gövde kısmı sac metal şeklinde yapılarak sisteme montaj edilir. Aydınlatma sistemleri için sac gövde daha alternatifli bir seçim olmaktadır. Yapılacak sistemin şekline göre istenilen şekilde dikey veya yatay halde montajı yapılabilir.

Üretilen malzeme yapısı ısıyı iletmez yangın çıkması halinde yayılmasını önleyerek sistemin zarar görmesini engeller. Çıkış kısımları tek yön şeklinde olduğu için yanlış bağlama riski ortadan kalkmaktadır. Ortamda basınç var ise Eae kap-32 bu basınca karşı dayanıklıdır. Kullanılacak alana göre güç seviyesi değişmektedir. Eğer yüksek performans ve güç isteniyorsa 400A’ya kadar güç seviyesi mevcuttur. Dış kapakları ile akış hızı görüntülenebilir. Zamana karşı dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Eae boş çıkış kutularının hepsi hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Boş çıkış kutusu sistemin enerjisi akışını kolaylaştıran bir üründür.

Kam 10-B 10 A Çıkış Fişi L1 : Etkin gücü ve basit fiş grubunda yer almaktadır. Aydınlatma beslemeleri için ideal çözüm sunan bu ürün E Line Kam serisinde yer alır.

E-Line Kam / Kap

Kullanılacak sistem 23 63 A arası enerji gücünde ise bu ürün kullanılabilir. Kam grubu daha çok armatürleri aydınlatma amacı ile kullanılmaktadır. Kap grubu ise daha küçük enerji ihtiyacı gerektiren durumlarda tercih edilmektedir. Gümüş kapları birbirine doğru sabitlenerek hızlı ve güvenli şekilde montajı yapılır. Sabitlenmesi tek cıvata ile mümkündür. Mekanizmanın gövdesine temas eden kısımda emniyetin sağlanması için enerji akışı kesilir. İçeriğindeki malzemeler tam izolasyonludur ve yanmaz özelliğe sahiptir. İletken kısımlarında ise ihtiyaç halinde toprak iletken seçeneği de sunulmaktadır. İletkenler kalay ile kaplanarak oksitlenme engellenmiştir. Renkli fazlar sayesinde armatürler hangi fazdan besleniyorsa rahatça gözlemlenebilir. Ayrıca bu ürün ISO 9000 standartlarına uygun olup kalitesini belgelemiştir. Gümüş kontakları ile olası azami yüklenmeler karşısında kontakların fazla ısınmasını engeller. Standart şekilde 75 cm olan çıkış noktaları Plug-in sayısı artırılabilir.

Eae online satış yaptığımız sitemizden ürünleri alabilir ve projeleriniz için teklif talebi gönderebilirsiniz. Ürün Kataloğu ise aşağıdaki linkte mevcuttur.

e-line-kam-kap

https://somelpa.com.tr/magaza/EAE-KAP-32-Bos-Cikis-Kutusu-32A—3025109