Somled

SOMLED Elektrik Hakkında

SOMLED Elektrik, 27 yıl önce kurulmuş ve kısa zamanda sektörün lider markası olmayı başarmıştır. Biz çözüm ortaklarımızla piyasadaki bütün ihtiyaçları en hızlı, en ekonomik ve en kaliteli şekilde tek elden tedarik ederek kullanıcıya ulaştırmaktayız. Çünkü Somled olarak kullanıcıya güvenli ve kesintisiz hizmet vererek işimizi en mükemmel şekilde yapmayı prensip haline getirmiş sağlam temelleri olan bir firmayız.

Elektrik/Elektronik sektörü  her geçen gün farklı alanlarda kendini geliştiren ürün hacmini arttıran bir yapıya sahiptir. Somled bu gelişen ve hızla değişen sektöre ayak uyduran dinamik aynı zamanda güçlü kadrosuyla en iyi şekilde çalışmaktadır. Firmamız  sektörümüzdeki bütün AR-GE çalışmalarını yakından takip ediyor, uluslar arası gerçekleşen fuar ve seminerlere katılıyoruz oluşan yenilik ve değişimleri yakından takip ediyoruz. Somled’in amacı müşterileri ihtiyaçlarını beklentilerinin çok ötesinde karşılayıp, hayatlarına artı değer katmaktır. İşte bu nedenle satış sonrası ürün ve hizmetlerimize de sahip çıkıyor ve müşterilerimizin beklentilerine istikrarla karşılık vermeye çalışıyoruz.

Somled, müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin çok ötesinde karşılayıp, hayatlarına artı değer katmaktır. İşte bu nedenle satış sonrası ürün ve hizmetlerimize de sahip çıkıyor ve müşterilerimizin beklentilerine istikrarla karşılık vermeye çalışıyoruz.

En büyük hedefimiz pazar hacmimizi geliştirerek Dünya da lider bir marka olmayı amaçlıyoruz. Somled Ailesine katılarak sizde başarılarımıza değer katabilirsiniz.